Szkolenie „Doradca ds. bezpieczeństwa dzieci w samochodach” w Warszawie

Autor: Redakcja fotelik.info

Data dodania: 2015-12-18 14:44:24

Szkolenia fotelik.info to różnorodne zajęcia teoretyczne i praktyczne
Szkolenia fotelik.info to różnorodne zajęcia teoretyczne i praktyczne

Przy sprzedaży fotelików klienci często zadają Ci zaskakujące pytania? Nie wiesz skąd się wzięły konkretne zasady użytkowania fotelików? Nie umiesz uzasadnić swojej opinii na temat konkretnego modelu? Jeśli odpowiedziałeś “tak” na którekolwiek z tych pytań, szkolenie, które tu oferujemy, jest właśnie dla Ciebie. Szkolenie “Doradca ds. bezpieczeństwa dzieci w samochodach” już 20 i 21 stycznia 2016 roku w Radości!

Zapraszamy na kolejne szkolenie dla sprzedawców i wszystkich innych osób związanych z fotelikami samochodowymi, które odbędzie się 20 i 21 stycznia 2016 roku w naszym nowym punkcie przy ulicy Izbickiej 8a.

Dwa pierwsze dni szkolenia stacjonarnego będą obejmowały część wykładową i praktyczną. Trzeci dzień szkolenia - ćwiczenia praktyczne w punkcie doborów fotelik.info oraz egzamin, po miesięcznym kursie e-learningowym - jest ustalany indywidualnie z każdym kursantem. Szkolenie jest otwarte i zapraszamy na nie sprzedawców oraz przedstawicieli handlowych.

Dwudniowe szkolenie składa się z ośmiu bloków szkoleniowych i stanowi płynne połączenie wykładów z ćwiczeniami montażowymi. Ostatnie odbywają się z udziałem dzieci i zajmują znaczną część szkolenia. Zaczynamy od ogólnej wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa dzieci i dorosłych w samochodach, fizyki i anatomii, przechodząc następnie do procedur testowych i szczegółowej wiedzy dotyczącej fotelików samochodowych.

Atutem szkolenia jest także zwrócenie uwagi na odpowiednie podejście do klienta, pracę z dziećmi oraz wykorzystanie nabytej wiedzy do sprzedaży.

Na naszych szkoleniach pracownik zyskuje wiedzę i pewność w pracy z najbardziej wymagającym klientem. Przełożony zyskuje natomiast pracownika o unikalnych na rynku kompetencjach, a także potrafiącego rozmawiać z klientem i przekładać wiedzę na wyniki w pracy.

Czego można się u nas nauczyć i dlaczego trwa to tak długo?

Szkolenia fotelik.info odbywają się w kameralnych, kilku lub kilkunastoosobowych grupach. Po zakończeniu szkolenia każdy z kursantów odbywa miesięczny kurs e-learningowy, po którym zapraszany jest indywidualnie na cały dzień ćwiczeń w naszym punkcie doborów. Dzień ten został wprowadzony, aby sprzedawca mógł nauczyć się pracować z klientem i dzieckiem jednocześnie, a często przemóc swój lęk dotyczący przymiarek fotelików w samochodach i pracy z dziećmi.

Ile to kosztuje?

Cena standardowa szkolenia fotelik.info to 2000 PLN netto.
Jednak dla wszystkich, którzy podejmą decyzję o uczestnictwie w styczniowym szkoleniu przygotowaliśmy promocję: druga osoba z firmy otrzymuje szkolenie w cenie 1200 PLN netto, trzecia i czwarta w cenie 700 PLN. Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji.


Zapisy na szkolenie:
Joanna Kurpiewska
joanna.kurpiewska@fotelik.info
tel. 696 076 018W ramach szkolenia zapewniamy:

- dwa dni znakomitych warsztatów dot. bezpieczeństwa dzieci w samochodach,
- kompendium wiedzy, którą importujemy specjalnie dla naszych klientów ze Szwecji i z USA,
- możliwość zdobycia umiejętności, które pozwalają na wydatne zwiększenie sprzedaży fotelików w sklepie,
- prawie 20 godzin spędzonych w towarzystwie ekspertów fotelik.info pozwalające na zdobycie odpowiedzi na większość pytań, które chcielibyście nam zadać,
- 40 dni ćwiczeń w systemie e-learningowym dostępnym wyłącznie dla absolwentów naszych kursów,
- możliwość zdobycia prestiżowego certyfikatu "Doradca ds. bezpieczeństwa dzieci w samochodach" (na okres 2 lat)
- po uzyskaniu certyfikatu przez co najmniej 2 sprzedawców z jednego sklepu, oferujemy również umieszczenie danego sklepu na mapie dostępnej na stronie Gdzie kupić?
- obiady oraz przerwy kawowe podczas 2-dniowych warsztatów.


Jeśli nie jesteś pewien, co Cię u nas czeka i czy to wszystko jest warte swojej ceny, obejrzyj filmiki na naszym kanale na Youtube takie jak ten:
opinia kursanta o szkoleniu.


Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem ale nie wiesz, czy szef zechce Cię wysłać… przedstaw mu ten artykuł i opowiedz, dlaczego dodatkowa wiedza jest Ci potrzebna do pracy - na pewno zrozumie i zobaczy potrzebę wyszkolenia swojego ambitnego pracownika.

Na nasze szkolenia zapraszamy również przedstawicieli handlowych, gdyż Ci również powinni posiadać taką wiedzę. Jak to jest ważne, powiedział kiedyś jeden z przedstawicieli handlowych: opinia przedstawiciela handlowego o szkoleniu.

Serdecznie zapraszamy do nas już w styczniu!

Zobacz galerię zdjęćNie każdy, nawet najdroższy fotelik pasuje do Twojego dziecka!
Zapisz się na dobór w Warszawie (22 203 53 18) lub Chorzowie (32 750 03 41). Kup właściwy!

 • WARTO PRZECZYTAĆ: fotelik.info - ISOFIX nowoczesny system mocowania fotelików
  ISOFIX nowoczesny system mocowania fotelików
  ISOFIX to rewolucja w sposobie mocowania fotelików samochodowych dla dzieci! Montuj szybko, bezpiecznie i bez błędów. ISOFIX - dwa metalowe uchwyty w samochodzie, 2 sztywne zaczepy mocujące zintegrowane z fotelikiem i... pas bezpieczeństwa odchodzi do lamusa. Czytaj Więcej
 • fotelik.info - Poduszka powietrzna jest niebezpieczna dla dziecka w foteliku
  Poduszka powietrzna jest niebezpieczna dla dziecka w foteliku
  Sadzanie dziecka w foteliku odwróconym tyłem do kierunku jazdy naprzeciwko aktywnej poduszki powietrznej w przypadku zderzenia może zakończyć się jego śmiercią... Czytaj Więcej
 • fotelik.info - Foteliki samochodowe dla dzieci w wieku 4-12 lat
  Foteliki samochodowe dla dzieci w wieku 4-12 lat
  Czy wystarczy proste podwyższenie, czy potrzebny jest fotelik z oparciem? Foteliki podwyższające z oparciem poprawiają przebieg pasa bezpieczeństwa sprawiając, że jego część biodrowa leży płasko na udach, a część barkowa przebiega przez środek klatki piersiowej (mostek) i przez środek barku. Czytaj Więcej
 • fotelik.info - Fotelik samochodowy - nowy czy używany?
  Fotelik samochodowy - nowy czy używany?
  Nasze porady doczekały się już wersji sparodiowanych. Tutaj możesz przeczytać jedną z nich. Ukazała się ona na grupie dyskusyjnej pl.soc.dzieci. Oryginalny tekst naszego autorstwa dotyczył używania fotelików zakupionych z tzw. drugiej ręki. Czytaj Więcej
 
 
ABC Design Akta Graco Alpin Apramo Argos Axkid Baby Baby Dreams Baby Relax Baby Relax Babyauto Babyfirst Babystyle BAIER Bebe Confort Bebecar Bergsteiger BeSafe Bimbo Bobob Bobobline Boulgom Brevi Brio Britax Britax Roemer Bugabo Cam Carbebe Casualplay Chicco Concord Coneco Cosatto CybeX Deltim Diono Dremefa Easycarseat Eitel Emmaljunga Eurokids Fair Ferrari Fisher Price Foppapedretti GB Goodbaby Graco Hauck Hema Heyner I'Coo Inglesina IWH Jane Joie Joolz Kiddicare Kiddy Kidsim Kiwy Klippan LCP Kids Lutule Mamas & Papas Maxi-Cosi Meggy Michelin Migo Mothercare Mutsy Nania Neonato Nest Nuna Obaby Osann Patti Peg Perego Petite Star Phil & Teds Play Prenatal Profex Ramatti Recaro Renolux Renopol Roemer Safety 1 Silvercross Simple Parenting STM Storchenmuehle Stokke Storchenmuehle Sunshine Kids Takata Teamtex Teutonia Tiggo United-Kids Vertbaudet Vivitta Wawo Zooty