Ruszyły zapisy na szkolenie fotelik.info 18 i 19 lutego

Autor: Redakcja fotelik.info

Data dodania: 2016-01-26 13:39:31

Szkolenia fotelik.info to ogrom wiedzy teoretycznej i praktycznej - praca z dziećmi i fotelikami
Szkolenia fotelik.info to ogrom wiedzy teoretycznej i praktycznej - praca z dziećmi i fotelikami

Czego można nauczyć się na standardowym szkoleniu dotyczącym fotelików? Głównie instrukcji obsługi, poszczególnych modeli. Na naszym szkoleniu zaś uczymy podstaw biomechaniki, fizyki i mechaniki zasad działania wszystkich tego rodzaju sprzętów - aby każdy nowy model nie był już straszny.Klienci wymagają od nas coraz więcej. Nie wystarczy dzisiaj powiedzieć tylko, że ten model jest dobry, ale także trzeba często wytłumaczyć, dość dogłębnie, zasadę jego działania. Rynek też bardzo szybko się zmienia, ale ogólne zasady konstrukcji i funkcjonowania pozostają niezmienione. Ale żeby być najlepszym, trzeba to rozumieć. Jeśli chcesz, aby Twoja wiedza była gruntowna i Twój sklep zaczął dzięki niej lepiej funkcjonować - zapisz się na nasze najbliższe szkolenie. Odbędzie się już 18 i 19 lutego w nowym punkcie szkoleń i doborów fotelik.info w Warszawie-Radości.


Dwa pierwsze dni szkolenia stacjonarnego będą obejmowały część wykładową i praktyczną. Trzeci dzień szkolenia - ćwiczenia praktyczne w punkcie doborów fotelik.info oraz egzamin, po miesięcznym kursie e-learningowym - jest ustalany indywidualnie z każdym kursantem. Szkolenie jest otwarte i zapraszamy na nie sprzedawców oraz przedstawicieli handlowych.

Dwudniowe szkolenie składa się z ośmiu bloków szkoleniowych i stanowi płynne połączenie wykładów z ćwiczeniami montażowymi. Ostatnie odbywają się z udziałem dzieci i zajmują znaczną część szkolenia. Zaczynamy od ogólnej wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa dzieci i dorosłych w samochodach, fizyki i anatomii, przechodząc następnie do procedur testowych i szczegółowej wiedzy dotyczącej fotelików samochodowych.

Atutem szkolenia jest także zwrócenie uwagi na odpowiednie podejście do klienta, pracę z dziećmi oraz wykorzystanie nabytej wiedzy do sprzedaży.

Na naszych szkoleniach pracownik zyskuje wiedzę i pewność w pracy z najbardziej wymagającym klientem. Przełożony zyskuje natomiast pracownika o unikalnych na rynku kompetencjach, a także potrafiącego rozmawiać z klientem i przekładać wiedzę na wyniki w pracy.

Czego można się u nas nauczyć i dlaczego trwa to tak długo?

Szkolenia fotelik.info odbywają się w kameralnych, kilku lub kilkunastoosobowych grupach. Po zakończeniu szkolenia każdy z kursantów odbywa miesięczny kurs e-learningowy, po którym zapraszany jest indywidualnie na cały dzień ćwiczeń w naszym punkcie doborów. Dzień ten został wprowadzony, aby sprzedawca mógł nauczyć się pracować z klientem i dzieckiem jednocześnie, a często przemóc swój lęk dotyczący przymiarek fotelików w samochodach i pracy z dziećmi.

Ile to kosztuje?

Cena standardowa szkolenia fotelik.info to 2000 PLN netto.
Jednak dla wszystkich, którzy podejmą decyzję o uczestnictwie w styczniowym szkoleniu przygotowaliśmy promocję: druga osoba z firmy otrzymuje szkolenie w cenie 1200 PLN netto, trzecia i czwarta w cenie 700 PLN. Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji.


Zapisy na szkolenie:
Joanna Kurpiewska
joanna.kurpiewska@fotelik.info
tel. 696 076 018W ramach szkolenia zapewniamy:
- dwa dni znakomitych warsztatów dot. bezpieczeństwa dzieci w samochodach,
- kompendium wiedzy, którą importujemy specjalnie dla naszych klientów ze Szwecji i z USA,
- możliwość zdobycia umiejętności, które pozwalają na wydatne zwiększenie sprzedaży fotelików w sklepie,
- prawie 20 godzin spędzonych w towarzystwie ekspertów fotelik.info pozwalające na zdobycie odpowiedzi na większość pytań, które chcielibyście nam zadać,
- 40 dni ćwiczeń w systemie e-learningowym dostępnym wyłącznie dla absolwentów naszych kursów,
- możliwość zdobycia prestiżowego certyfikatu "Doradca ds. bezpieczeństwa dzieci w samochodach" (na okres 2 lat)
- po uzyskaniu certyfikatu przez co najmniej 2 sprzedawców z jednego sklepu, oferujemy również umieszczenie danego sklepu na mapie dostępnej na stronie Gdzie kupić?
- obiady oraz przerwy kawowe podczas 2-dniowych warsztatów.


Jeśli nie jesteś pewien, co Cię u nas czeka i czy to wszystko jest warte swojej ceny, obejrzyj filmiki na naszym kanale na Youtube takie jak ten:
opinia kursanta o szkoleniu.


Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem ale nie wiesz, czy szef zechce Cię wysłać… przedstaw mu ten artykuł i opowiedz, dlaczego dodatkowa wiedza jest Ci potrzebna do pracy - na pewno zrozumie i zobaczy potrzebę wyszkolenia swojego ambitnego pracownika.

Na nasze szkolenia zapraszamy również przedstawicieli handlowych, gdyż Ci również powinni posiadać taką wiedzę. Jak to jest ważne, powiedział kiedyś jeden z przedstawicieli handlowych: opinia przedstawiciela handlowego o szkoleniu.
Serdecznie zapraszamy do nas już w styczniu!

Zobacz galerię zdjęćNie każdy, nawet najdroższy fotelik pasuje do Twojego dziecka!
Zapisz się na dobór w Warszawie (22 203 53 18) lub Chorzowie (32 750 03 41). Kup właściwy!

 • WARTO PRZECZYTAĆ: fotelik.info - Poduszka powietrzna jest niebezpieczna dla dziecka w foteliku
  Poduszka powietrzna jest niebezpieczna dla dziecka w foteliku
  Sadzanie dziecka w foteliku odwróconym tyłem do kierunku jazdy naprzeciwko aktywnej poduszki powietrznej w przypadku zderzenia może zakończyć się jego śmiercią... Czytaj Więcej
 • fotelik.info - Gondola czy fotelik samochodowy?
  Gondola czy fotelik samochodowy?
  Coraz bardziej popularne stają się gondole wózków posiadające możliwość montowania w samochodzie. Uwaga, rozwiązanie to nie zapewnia większego bezpieczeństwa niż fotelik samochodowy dla niemowląt 0-13 kg odwrócony tyłem do kierunku ruchu i nie może takiego fotelika zastąpić. Czytaj Więcej
 • fotelik.info - Foteliki samochodowe dla dzieci w wieku 4-12 lat
  Foteliki samochodowe dla dzieci w wieku 4-12 lat
  Czy wystarczy proste podwyższenie, czy potrzebny jest fotelik z oparciem? Foteliki podwyższające z oparciem poprawiają przebieg pasa bezpieczeństwa sprawiając, że jego część biodrowa leży płasko na udach, a część barkowa przebiega przez środek klatki piersiowej (mostek) i przez środek barku. Czytaj Więcej
 • fotelik.info - Foteliki samochodowe 15-36 kg z ISOFIX
  Foteliki samochodowe 15-36 kg z ISOFIX
  Klik, klik ? zatrzaskujemy zaczepy ISOFIX zintegrowane z fotelikiem na samochodowych uchwytach ISOFIX i już mamy stabilnie zamocowany fotelik. Jaką funkcję pełni ISOFIX w fotelikach 15-36 kg? Czy jest to tylko ?gadżet?? Czy odgrywa on jakąś rolę w bezpieczeństwie dziecka w samochodzie? Czytaj Więcej
 
 
ABC Design Akta Graco Alpin Apramo Argos Axkid Baby Baby Dreams Baby Relax Baby Relax Babyauto Babyfirst Babystyle BAIER Bebe Confort Bebecar Bergsteiger BeSafe Bimbo Bobob Bobobline Boulgom Brevi Brio Britax Britax Roemer Bugabo Cam Carbebe Casualplay Chicco Concord Coneco Cosatto CybeX Deltim Diono Dremefa Easycarseat Eitel Emmaljunga Eurokids Fair Ferrari Fisher Price Foppapedretti GB Goodbaby Graco Hauck Hema Heyner I'Coo Inglesina IWH Jane Joie Joolz Kiddicare Kiddy Kidsim Kiwy Klippan LCP Kids Lutule Mamas & Papas Maxi-Cosi Meggy Michelin Migo Mothercare Mutsy Nania Neonato Nest Nuna Obaby Osann Patti Peg Perego Petite Star Phil & Teds Play Prenatal Profex Ramatti Recaro Renolux Renopol Roemer Safety 1 Silvercross Simple Parenting STM Storchenmuehle Stokke Storchenmuehle Sunshine Kids Takata Teamtex Teutonia Tiggo United-Kids Vertbaudet Vivitta Wawo Zooty