Szkolenie „Doradca ds. bezpieczeństwa dzieci w samochodzie” listopad 2015

Autor: Redakcja fotelik.info

Data dodania: 2015-11-25 15:33:43    Ostatnia aktualizacja: 2015-11-30 15:55:20

Każdy uczestnik aktywnie brał udział w ćwiczeniach praktycznych podczas szkolenia fotelik.info
Każdy uczestnik aktywnie brał udział w ćwiczeniach praktycznych podczas szkolenia fotelik.info

Co zrobić, żeby zbudować zaufanie klientów do Twojego sklepu? Jak sprzedawać więcej dobrych fotelików? My znamy odpowiedzi na te pytania – wyślij swoich pracowników na szkolenie fotelik.info! Dzięki temu razem z fotelikiem będziesz mógł sprzedawać klientom wiedzę – a ta w dzisiejszych czasach jest bardzo cenna.

23 i 24 listopada 2015 roku został zainaugurowany sezon szkoleniowy fotelik.info. Nasze Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne w Radości otworzyło swoje drzwi dla wszystkich, którzy chcieli zostać „Doradcami ds. bezpieczeństwa dzieci w samochodzie”. Taki tytuł nosi nasze szkolenie, które już niejednemu sprzedawcy fotelików przyniosło wielki sukces.

Każdy dzień szkolenia był podzielony na dwie części: teoretyczną i praktyczną. Ta druga miała miejsce w naszym garażu pełnym fotelików – osoby uczące się miały okazję montować foteliki nie tylko na fotelach prezentacyjnych, ale także w samochodach. Drugiego dnia uczestnicy wzięli też udział w prawdziwym doborze fotelika – na własnej skórze mogli się przekonać ile pracy trzeba włożyć, aby znaleźć odpowiedni fotelik. Na szczęście zabieg się udał, a sprzedawcy wiedzą już na co szczególnie zwrócić uwagę przy dobieraniu fotelika z kategorii 15-36 kg.

Eksperci pokazywali, jak prawidłowo powinien przebiegać pas bezpieczeństwa u dziecka w foteliku 15-36 kg
Eksperci pokazywali, jak prawidłowo powinien przebiegać pas bezpieczeństwa u dziecka w foteliku 15-36 kg


Ważnym aspektem naszych szkoleń jest też część ogólna, podczas której można przyswoić szerszą wiedzę o bezpieczeństwie w samochodzie nie tylko samych dzieci.

Wszyscy uczestnicy przejdą kilkutygodniowe szkolenie na platformie e-learningowej, gdzie czekają ich pytania z wielu różnych dziedzin. Następnie odbędzie się jeszcze jeden dzień praktyki, a później egzamin teoretyczny i praktyczny. Mamy nadzieję, że wszyscy przejdą go pozytywnie :-)

Dorosły powinien tak zapinać pasy, aby nigdy nie wysunąć się z fotela samochodowego - tak jak demonstrują to nasi uczestnicy
Dorosły powinien tak zapinać pasy, aby nigdy nie wysunąć się z fotela samochodowego - tak jak demonstrują to nasi uczestnicy


Jeśli i Ty chciałbyś powiększyć zasób swojej wiedzy i stać się mistrzem w dziedzinie fotelików – weź udział w szkoleniu prowadzonym przez ekspertów fotelik.info. Jest to pierwszy krok do zdobycia całej potrzebnej Ci wiedzy. Wraz z ukończeniem szkolenia otrzymasz certyfikat fotelik.info i wpis do naszej często odwiedzanej zakładki „Gdzie kupić”.

Kolejne szkolenie już w drugiej połowie stycznia 2016 roku. Zachęcamy do zapisów już teraz, gdyż obowiązuje limit miejsc!

Część wykładowa szkolenia - uczestnicy dostali dużą dawkę teorii do przyswojenia
Część wykładowa szkolenia - uczestnicy dostali dużą dawkę teorii do przyswojenia


Uczestnicy słuchają i przyglądają się jakie błędy zostały popełnione przy montowaniu tego fotelika
Uczestnicy słuchają i przyglądają się jakie błędy zostały popełnione przy montowaniu tego fotelika


Zobacz galerię zdjęćNie każdy, nawet najdroższy fotelik pasuje do Twojego dziecka!
Zapisz się na dobór w Warszawie (22 203 53 18) lub Chorzowie (32 750 03 41). Kup właściwy!

 • WARTO PRZECZYTAĆ: fotelik.info - Fotelik samochodowy - nowy czy używany?
  Fotelik samochodowy - nowy czy używany?
  Nasze porady doczekały się już wersji sparodiowanych. Tutaj możesz przeczytać jedną z nich. Ukazała się ona na grupie dyskusyjnej pl.soc.dzieci. Oryginalny tekst naszego autorstwa dotyczył używania fotelików zakupionych z tzw. drugiej ręki. Czytaj Więcej
 • fotelik.info - Foteliki samochodowe 15-36 kg z ISOFIX
  Foteliki samochodowe 15-36 kg z ISOFIX
  Klik, klik ? zatrzaskujemy zaczepy ISOFIX zintegrowane z fotelikiem na samochodowych uchwytach ISOFIX i już mamy stabilnie zamocowany fotelik. Jaką funkcję pełni ISOFIX w fotelikach 15-36 kg? Czy jest to tylko ?gadżet?? Czy odgrywa on jakąś rolę w bezpieczeństwie dziecka w samochodzie? Czytaj Więcej
 • fotelik.info - Gondola czy fotelik samochodowy?
  Gondola czy fotelik samochodowy?
  Coraz bardziej popularne stają się gondole wózków posiadające możliwość montowania w samochodzie. Uwaga, rozwiązanie to nie zapewnia większego bezpieczeństwa niż fotelik samochodowy dla niemowląt 0-13 kg odwrócony tyłem do kierunku ruchu i nie może takiego fotelika zastąpić. Czytaj Więcej
 • fotelik.info - Poduszka powietrzna jest niebezpieczna dla dziecka w foteliku
  Poduszka powietrzna jest niebezpieczna dla dziecka w foteliku
  Sadzanie dziecka w foteliku odwróconym tyłem do kierunku jazdy naprzeciwko aktywnej poduszki powietrznej w przypadku zderzenia może zakończyć się jego śmiercią... Czytaj Więcej
 
 
ABC Design Akta Graco Alpin Apramo Argos Axkid Baby Baby Dreams Baby Relax Baby Relax Babyauto Babyfirst Babystyle BAIER Bebe Confort Bebecar Bergsteiger BeSafe Bimbo Bobob Bobobline Boulgom Brevi Brio Britax Britax Roemer Bugabo Cam Carbebe Casualplay Chicco Concord Coneco Cosatto CybeX Deltim Diono Dremefa Easycarseat Eitel Emmaljunga Eurokids Fair Ferrari Fisher Price Foppapedretti GB Goodbaby Graco Hauck Hema Heyner I'Coo Inglesina IWH Jane Joie Joolz Kiddicare Kiddy Kidsim Kiwy Klippan LCP Kids Lutule Mamas & Papas Maxi-Cosi Meggy Michelin Migo Mothercare Mutsy Nania Neonato Nest Nuna Obaby Osann Patti Peg Perego Petite Star Phil & Teds Play Prenatal Profex Ramatti Recaro Renolux Renopol Roemer Safety 1 Silvercross Simple Parenting STM Storchenmuehle Stokke Storchenmuehle Sunshine Kids Takata Teamtex Teutonia Tiggo United-Kids Vertbaudet Vivitta Wawo Zooty