Rejestracja fotelik.info

  • rejestracja na dobór 1 fotelika do 1 auta
  • bardziej złożone potrzeby – skontaktuj się z infolinią
  • dobór fotelika jest bezpłatny*

Loading...

*usługa doboru jest bezpłatna w przypadku zakupu fotelika. Dobór bez zakupu fotelika kosztuje 149 zł brutto. Dobór można rozpocząć od bezpłatnej konsultacji z zakresu prawidłowego zakupu fotelika. Dopiero później można zdecydować się na usługę pełnego doboru.

Jak wygląda dobór fotelika?

Dobór polega na tym, że  macie Państwo do dyspozycji technika fotelik.info, który przymierza foteliki do samochodu, wykonując pełny montaż w środku. Tak, aby wyselekcjonować taki fotelik, który będzie najbardziej bezpieczny dla dziecka w Waszym samochodzie. Po zakupie wybranego fotelika będziecie Państwo przeszkoleni z montażu i demontażu fotelika oraz poprawnego zapięcia dziecka w tym foteliku.

Wizyta w naszym centrum trwa zazwyczaj około 1 godziny. Mają Państwo dyspozycji strefę zabaw dla dzieci oraz kawę i herbatę.

Dobór można zacząć się od bezpłatnej konsultacji z zakresu prawidłowego zakupu fotelika. Na przykładzie 1 fotelika wskazujemy na jakie elementy należy zwrócić uwagę przy zakupie w zakresie dopasowania fotelika do dziecka i samochodu, a także w zakresie prawidłowego montażu fotelika i zapięcia w nim dziecka.

Następnie możecie Państwo skorzystać z usługi pełnego doboru, która również jest bezpłatna w przypadku zakupu fotelika.

Koszt usługi doboru bez zakupu fotelika to 149 zł.

Nie, ceny naszych fotelików są cenami rynkowymi, usługa doboru jest usługą gratis w przypadku zakupu fotelika.

Tak, jednak nie gwarantujemy wtedy wolnego stanowiska, na którym będziemy mogli dokonać doboru fotelika.

Sprawdź godziny otwarcia naszych punktów.

Sprawdź nasze wiarygodne opinie!