Otwarto zapisy na szkolenie Doradca ds. bezpieczeństwa dzieci w samochodach 23 i 24 listopada

Autor: Redakcja fotelik.info

Data dodania: 2015-11-12 12:47:48

Ćwiczenia wykonywanie indywidualnie to ważny element szkolenia fotelik.info.
Ćwiczenia wykonywanie indywidualnie to ważny element szkolenia fotelik.info.

Szkolenie “Doradca ds. bezpieczeństwa w samochodach” już 23 i 24 listopada. Zapraszamy do zapisów i skorzystania z promocji: przy zapisie do 18 listopada nawet do 75% zniżki.Szkolenie stacjonarne odbędzie się w dniach 23 i 24 listopada. Trzeci dzień szkolenia - ćwiczeń praktycznych w punkcie doborów fotelik.info, po miesięcznym kursie e-learningowym - jest już ustalany indywidualnie z każdym kursantem. Szkolenie jest otwarte i zapraszamy na nie sprzedawców i przedstawicieli handlowych.

Dwudniowe szkolenie składa się z ośmiu bloków szkoleniowych stanowi płynne połączenie wykładów z ćwiczeniami montażowymi. Ostatnie odbywają się z udziałem dzieci i zajmują znaczną część szkolenia. Zaczynamy od ogólnej wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa dzieci i dorosłych w samochodach, fizyki i anatomii, przechodząc następnie do procedur testowych i szczegółowej wiedzy dotyczącej fotelików samochodowych.

Atutem szkolenia jest zwrócenie uwagi także na odpowiednie podejście do klienta, pracę z dziećmi oraz wykorzystanie nabytej wiedzy do sprzedaży.

Pracownik zyskuje wiedzę i pewność w pracy z najbardziej wymagającym klientem. Przełożony zyskuje natomiast pracownika nie tylko o unikalnych na rynku kompetencjach, ale również potrafiącego rozmawiać z klientem i przekładać wiedzę na wyniki w pracy.

Czego można się nauczyć i dlaczego trwa to aż tyle dni?


Szkolenia fotelik.info odbywają się w kameralnych, kilku lub kilkunastoosobowych grupach. Po zakończeniu szkolenia każdy z kursantów odbywa miesięczny kurs e-learningowy, po którym zapraszany jest indywidualnie, na cały dzień ćwiczeń w naszym punkcie doborów. Dzień ten został prowadzony, aby sprzedawca mógł nauczyć się pracować z klientem i dzieckiem jednocześnie, a często przemóc swój lęk dotyczący przymiarek fotelików w samochodach i pracy z dziećmi.

Cena standardowa szkolenia fotelik.info to 2000 PLN + VAT. Dla wszystkich, którzy podejmą decyzję o uczestnictwie w szkoleniu do 18 listopada, przygotowaliśmy promocję: druga osoba z firmy otrzymuje szkolenie w cenie 1000 PLN + VAT, trzecia i czwarta w cenie 500 PLN. Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji.

Zapisy na szkolenie:
Joanna Kurpiewska
joanna.kurpiewska@fotelik.info
tel. 696 076 018W ramach szkolenia zapewniamy:
- dwa dni znakomitych warsztatów dot. bezpieczeństwa dzieci w samochodach,
- obiady oraz przerwy kawowe podczas 2-dniowych warsztatów,
- kompendium wiedzy, którą importujemy specjalnie dla naszych klientów ze Szwecji i z USA,
- możliwość zdobycia umiejętności, które pozwalają na wydatne zwiększenie sprzedaży fotelików w sklepie,
- prawie 20 godzin spędzonych w towarzystwie ekspertów fotelik.info pozwalające na zdobycie odpowiedzi na większość pytań, które chcielibyście nam zadać,
- 40 dni ćwiczeń w systemie e-learningowym dostępnym wyłącznie dla absolwentów naszych kursów,
- możliwość zdobycia prestiżowego certyfikatu "Doradca ds. bezpieczeństwa dzieci w samochodach" (na okres 2 lat)
- po uzyskaniu certyfikatu przez co najmniej 2 sprzedawców z jednego sklepu, oferujemy również umieszczenie danego sklepu na mapie dostępnej na stronie Gdzie kupić?


Przekazujemy wiedzę w przystępny sposób i... jesteśmy chwaleni! Zobacz opinie absolwentów szkoleń fotelik.info.

Jeśli nie decydujesz o tym samodzielnie, porozmawiaj o szkoleniu "Doradca ds. bezpieczeństwa dzieci w samochodach" ze swoim szefem. Zarezerwuj miejsce dla siebie już dziś!

Zobacz film z naszych szkoleń


Zapoznaj się z opiniami absolwentów naszych szkoleń
Do zobaczenia!

Zobacz galerię zdjęćNie każdy, nawet najdroższy fotelik pasuje do Twojego dziecka!
Zapisz się na dobór w Warszawie (22 203 53 18) lub Chorzowie (32 750 03 41). Kup właściwy!

 • WARTO PRZECZYTAĆ: fotelik.info - Gondola czy fotelik samochodowy?
  Gondola czy fotelik samochodowy?
  Coraz bardziej popularne stają się gondole wózków posiadające możliwość montowania w samochodzie. Uwaga, rozwiązanie to nie zapewnia większego bezpieczeństwa niż fotelik samochodowy dla niemowląt 0-13 kg odwrócony tyłem do kierunku ruchu i nie może takiego fotelika zastąpić. Czytaj Więcej
 • fotelik.info - Poduszka powietrzna jest niebezpieczna dla dziecka w foteliku
  Poduszka powietrzna jest niebezpieczna dla dziecka w foteliku
  Sadzanie dziecka w foteliku odwróconym tyłem do kierunku jazdy naprzeciwko aktywnej poduszki powietrznej w przypadku zderzenia może zakończyć się jego śmiercią... Czytaj Więcej
 • fotelik.info - ISOFIX nowoczesny system mocowania fotelików
  ISOFIX nowoczesny system mocowania fotelików
  ISOFIX to rewolucja w sposobie mocowania fotelików samochodowych dla dzieci! Montuj szybko, bezpiecznie i bez błędów. ISOFIX - dwa metalowe uchwyty w samochodzie, 2 sztywne zaczepy mocujące zintegrowane z fotelikiem i... pas bezpieczeństwa odchodzi do lamusa. Czytaj Więcej
 • fotelik.info - Foteliki samochodowe dla dzieci w wieku 4-12 lat
  Foteliki samochodowe dla dzieci w wieku 4-12 lat
  Czy wystarczy proste podwyższenie, czy potrzebny jest fotelik z oparciem? Foteliki podwyższające z oparciem poprawiają przebieg pasa bezpieczeństwa sprawiając, że jego część biodrowa leży płasko na udach, a część barkowa przebiega przez środek klatki piersiowej (mostek) i przez środek barku. Czytaj Więcej
 
 
ABC Design Akta Graco Alpin Apramo Argos Axkid Baby Baby Dreams Baby Relax Baby Relax Babyauto Babyfirst Babystyle BAIER Bebe Confort Bebecar Bergsteiger BeSafe Bimbo Bobob Bobobline Boulgom Brevi Brio Britax Britax Roemer Bugabo Cam Carbebe Casualplay Chicco Concord Coneco Cosatto CybeX Deltim Diono Dremefa Easycarseat Eitel Emmaljunga Eurokids Fair Ferrari Fisher Price Foppapedretti GB Goodbaby Graco Hauck Hema Heyner I'Coo Inglesina IWH Jane Joie Joolz Kiddicare Kiddy Kidsim Kiwy Klippan LCP Kids Lutule Mamas & Papas Maxi-Cosi Meggy Michelin Migo Mothercare Mutsy Nania Neonato Nest Nuna Obaby Osann Patti Peg Perego Petite Star Phil & Teds Play Prenatal Profex Ramatti Recaro Renolux Renopol Roemer Safety 1 Silvercross Simple Parenting STM Storchenmuehle Stokke Storchenmuehle Sunshine Kids Takata Teamtex Teutonia Tiggo United-Kids Vertbaudet Vivitta Wawo Zooty